O nas

Cześć! Tutaj Zuza i Mateusz. Na co dzień mieszkamy w Poznaniu, ale zazwyczaj kilka razy w roku udaje nam się zawitać w Kotlinie Kłodzkiej. W lutym 2014 roku założyliśmy stronę wkotlinieklodzkiej.pl, aby służyła zarówno nam – jako zestawienie miejsc, które widzieliśmy oraz motywacja do odwiedzania kolejnych, jak i naszym Czytelnikom, którzy przyjeżdżając do Ziemi Kłodzkiej szukają najlepszych dla siebie sposobów na spędzenie czasu.

Na stronie opisujemy restauracje, atrakcje oraz ciekawe trasy spacerowe w Kotlinie Kłodzkiej i jej okolicach. Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielicie się z nami swoimi doświadczeniami z opisywanych miejsc w komentarzach – w ten sposób razem będziemy tworzyć bazę przydatnych informacji.

Wszystkie zdjęcia na stronie są naszego autorstwa, prosimy więc o uszanowanie naszych do nich praw. Niestety spotkaliśmy się już z sytuacją, kiedy nasze zdjęcia bez naszej zgody zostały wykorzystane do celów komercyjnych. Takich sytuacji tolerować nie możemy i prosimy Was o zgłaszanie nam, jeśli coś takiego wpadnie Wam w oko.

Pozdrawiamy ciepło i zapraszamy na nasz profil na Facebooku!

PS Kiedy nie ma nas w Kotlinie Kłodzkiej, znajdziecie Zuzę na www.cecilialind.pl, a Mateusza na www.mateuszadamus.pl.